IBM: tonery, tusze, wkłady do drukarki

Tonery IBM

Oferujemy wysokiej jakości kompatybilne tonery Tonerpartner za pół ceny oraz oryginalne tonery do drukarek IBM. Naszym celem jest posiadać bogatą ofertę tonerów do Twojej drukarki za fantastyczne ceny. Kładziemy nacisk na jakość usług, nasi pracownicy są w pełni do dyspozycji i pomogą Ci w wyborze właściwego tonera, kartridżu lub wkłady do drukarki, zapraszamy do kontaktu z nimi za pośrednictwem naszego czatu online lub bezpłatnej linii telefonicznej. Transport zawsze mamy darmowy. Ze swojej drukarki będziesz mógł w pełni korzystać do 24 godzin w przypadku zamówienia kompatybilnych tonerów Tonerpartner i do 48 godzin w przypadku oryginalnych wkładów.

Naszym celem jest Twoje zadowolenie w dłuższej perspektywnie, dlatego dajemy dożywotnią gwarancję na zamienne wkłady Tonerpartner oraz ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia Twojej drukarki naszym tonerem.

Zakup tonera, tuszu lub wkładu do drukarki przez internet nigdy nie było prostsze.

Oferujemy wysokiej jakości kompatybilne tonery Tonerpartner za pół ceny oraz oryginalne tonery do drukarek IBM. Naszym celem jest posiadać bogatą...

Pokaż więcej

Znajdź według drukarki

Transport od 13.90 zł

do paczkomatu

Doręczenie na drugi dzień

Jesteśmy naprawdę szybcy

Dożywotnia gwarancja na wkłady

Po prostu wierzymy w nasze towary

Gwarancja na uszkodzenie drukarki

Jeśli coś się stanie, zajmiemy się tym