Punkty odbioru. Aż do 29765 punktów odbioru.
Szeroki wybór. Oferujemy coś więcej niż tylko produkty 40000.
Masz z nami czas. Możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni.
Nagrodzimy Cię. Za każdy zakup otrzymasz punkty lojalnościowe.

Najlepiej sprzedające się wkłady TonerPartner

Dlaczego warto wybrać wkłady TonerPartner Premium

Większa pojemność druku Tonery TonerPartner są tańsze
Ta sama jakość Podczas drukowania nie dostrzeżesz różnicy
Gwarancja funkcjonalności Ubezpieczenie na wypadek ewentualnych uszkodzeń drukarki

Najlepiej sprzedające się wkłady Oryginalne

Wkłady do drukarek - tanie tonery i tusze

Bez względu na to, czy masz w domu drukarkę, której używasz od czasu do czasu do drukowania dokumentów lub obrazków dla dzieci, czy też jesteś właścicielem firmy, w której drukarki właściwie nie przestają pracować, u nas zawsze wybierzesz coś dla siebie z szerokiej oferty oryginalnych i kompatybilnych wkładów do swojej drukarki. Nasze kompatybilne wkłady do drukarek TonerPartner przeszły surowy test jakości, są ekologiczne a w porównaniu do oryginałów również tańsze. Oferują jedna 100% jakość druku, którego efektem są ostre kolory i wysoka liczba wydrukowanych egzemplarzy najwyższej jakości. Jeśli preferujesz oryginalne tusze do drukarek, w naszej ofercie znajdziesz oryginalne wkłady do różnych typów drukarek. Możesz ułatwić sobie wybór poprzez wpisanie marki swojej drukarki lub nazwy wkładu do wyszukiwarki. Nie martw się wybieraniem, nie wahaj się przed kontaktem z nami za pośrednictwem chatu online lub bezpłatnej infolinii. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Dostawa do 48 godzin naszym kurierem bezpłatnie, szybka wymiana reklamowanego towaru oraz różne promocje i benefity są u nas oczywistością. Ciesz się wygodnymi zakupami z domu a my zajmiemy się resztą. Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojej drukarki.

Czy wiesz, że zakupy możesz zrobić niezwykle szybko?

Na każdym opakowaniu uzupełniającym znajdziesz kod QR, który przekieruje Cię bezpośrednio do danego produktu, abyś mógł go natychmiast kupić.

Więcej informacji

Produkty promocyjne

Zbieraj punkty,
kupuj taniej

Za każde zamówienie otrzymujesz nagrodę w formie punktów za zakup, które są następnie przeliczane na zniżkę finansową. Z tej kwoty można skorzystać już przy następnym zamówieniu!

Więcej informacji

Może Cię również zainteresować

6 minut czytania

Ranking wielofunkcyjnych drukarek laserowych 2024

12. 4. 2024

Żyjemy w epoce cyfrowej, jednak wielofunkcyjna drukarka laserowa dalej pozostaje niezbędną częścią wielu gospodarstw domowych. Niezależnie od tego, czy mówimy o szkole, administracji, komunikacji z urzędami, organizacjami dziecięcymi itp., nie każdą sprawę można rozwiązać drogą elektroniczną, dlatego od czasu do czasu po prostu nie możemy obejść się bez drukarki. W dzisiejszych czasach jednak na szczęście jest to już niedrogi partner, który de facto poradzi sobie ze wszystkim, co będzie potrzebne. Jak jednak wybrać wielofunkcyjną drukarkę laserową, która będzie dla Ciebie najlepsza? Które drukarki wielofunkcyjne są najlepsze w 2024 roku?

Przeczytaj cały artykuł »
5 minut czytania

Jak zgrać zdjęcia z telefonu lub aparatu na komputer

18. 1. 2024

Czasy aparatów analogowych już dawno minęły, a wraz z nimi konieczność co jakiś czas wywołać zdjęcia na kliszy. Właśnie to niesie ze sobą pewne negatywy. O ile kiedyś, dzięki aparatom analogowym, mnóstwo zdjęć w formie fizycznej mieliśmy w albumach fotograficznych, dziś preferujemy zdjęcia cyfrowe, które oglądamy przeważnie na wyświetlaczach telefonów komórkowych, komputerów i telewizorów, a rzadko je drukujemy. Pewien problem oczywiście może być również w tym, że nie każdy wie, jak można pobrać zdjęcia z telefonu komórkowego czy aparatu fotograficznego na komputer i dlatego nawet nie próbuje je wydrukować. Tak naprawdę nie jest to nic skomplikowanego ani czasochłonnego, o czym przekonamy się w kolejnych wierszach.

Przeczytaj cały artykuł »
6 minut czytania

Jak łatwo stworzyć własne kartki świąteczne: wskazówki dotyczące drukarek, oprogramowania, papieru i obrazów

5. 12. 2023

To wręcz niewiarygodne, ale mija kolejny rok i tegoroczne Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a to oznacza tylko jedno – przygotowania do świąt powoli, ale niezawodnie nabierają tempa. Chociaż nie będziemy w stanie pomóc Ci w pieczeniu ciasteczek, kupowaniu prezentów, dekorowaniu domu czy krojeniu karpia, pomożemy Ci przynajmniej stworzyć własną bezpłatną pocztówkę, którą będziesz mógł następnie wysłać swoim bliskim jako kartkę świąteczną. Taka kartka świąteczna ze zdjęcia na pewno sprawi im radość, a to jest najważniejsze.

Przeczytaj cały artykuł »
Inne artykuły

Klienci nas chwalą

90% pozytywnych ocen w ciągu 30 dni