Dożywotnia gwarancja

Dzięki perfekcyjnie opanowanej technologii produkcji zapewniamy dożywotnią gwarancję na optymalne funkcjonowanie wszystkich tonerów laserowych i wkładów atramentowych TonerPartner.

 

Program dożywotniej gwarancji

Program dożywotniej gwarancji TonerPartner obejmuje tylko te produkty firmy TonerPartner, które w standardowej ofercie firmy i są przeznaczone wyłącznie do użytku osobistego. Gwarancja ta nie obejmuje tonerów oryginalnych oraz Xerox.

 

Program Dożywotniej gwarancji TonerPartner jest gwarancją firmy TonerPartner, toner będzie naprawiony lub wymieniony pierwszemu właścicielowi, w przypadku pojawienia się jakiejkolwiek usterki mechanicznej.

Warunki programu Dożywotnia gwarancja

  • Toner będzie naprawiony lub wymieniony (naprawa lub wymiana regulowane przez wytyczne firmy TonerPartner) w dowolnym momencie, gdy jesteś pierwszym właścicielem, i to bez względu na liczbą usterek w ramach dożywotniej gwarancji.
  • Warunkiem jest, aby do naprawy lub wymiany był dostarczony produkt o zawartości nie mniejszej niż 50% pojemności i aby można było określić, jaki to model tonera.
  • W przypadku, gdy dożywotnia gwarancja TonerPartner zostanie zastosowana na typ toneru, który nie jest już w sprzedaży i nie można go naprawić, toner będzie wymieniony na zastępczy.
  • W ramach programu dożywotnia gwarancja nikt Cię nie będzie obwiniał, należy tylko podać usterkę Twojego tonera, a my go naprawimy lub wymienimy.

 

Formularz reklamacji ToWare (docx)