O nas

Jesteśmy TonerPartner i tak się składa, że zostaliśmy twoim najlepszym przyjacielem, najlepszym przyjacielem twojej drukarki. Od 2014 r. dbamy o to, żebyście zawsze mieli czarno na białym, szybko i niezawodnie.

 

Jakość

Jesteśmy sklepem internetowym, którego celem jest zapewnienie Państwu wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek laserowych i atramentowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również papier biurowy oraz różne rodzaje papieru foto. Pragnienie oferowania tylko najlepszych produktów i ich najwyższej jakości doprowadziły do ​​stworzenia marki własnej kompatybilnych tonerów i atramentów TonerPartner które gwarantują dożywotnią gwarancję i certyfikat ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.

Szybkość

Naszym wyzwaniem oraz celem TonerPartner była i jest przede wszystkim szybkość działania. Dzisiaj możemy się pochwalić, że wysyłamy 98% zamawianych towarów w dniu złożenia zamówienia. TonerPartner gwarantuje Państwu dostawę w ciągu 24 godzin.

 

Niezawodność

Wiemy wszystko o drukowaniu i chcemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą. Dlatego regularnie zamieszczamy artykuły z poradami ze świata "drukarek" na naszym blogu. Jeśli nie znajdą Państwo odpowiedź na wszystkie Swoje pytania na naszym blogu i w zamieszczonych tam artykułach, to jesteśmy gotowi pomóc pod numerem telefonu

+ 48 508-141-629.

 

Wzrost

Działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku jako Czeska spółka, już po roku rozszerzyliśmy działalność na rynku Słowackim. W ciągu kolejnych dwóch lat zaczęliśmy dostarczać towary na Węgry, do Polski, Niemiec, Austrii oraz innych krajów Unii Europejskiej.

Aktualnie mamy trzy duże centra logistyczne rozmieszczone w Pradze, Bratysławie i Hamburgu, z których wysyłamy dziennie ponad 2500 zamówień.

To wszystko uplasowało nas jako lidera wśród firm dostarczających asortyment do Państwa drukarek i kserokopiarek.

Jesteśmy najszybciej rozwijającym się e-sklepem w tej branży i nie zamierzamy niczego zmieniać, zamierzamy natomiast cały czas sie rozwijać i usprawniać nasze działanie w celu dalszej poprawy obsługi Państwa zamówień.


Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się sam !!!