Wkłady do drukarek oraz wszystko do Twojego biura

Właścicielem sklepu internetowego www.tonerpartner.pl jest firma Ledum Kamara PL Sp. z o.o.
z siedzibą w Warszawie 00-876 przy ul. Ogrodowej 58, jest wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, prowadzonego przez Sad Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000637435, NIP 5272780078, REGON 365419992. Nr rejestrowy BDO: 000499821

Konto bankowe:
ING BANK ŚLĄSKI
21 1050 1070 1000 0090 3108 7928

 

Firma rozpoczęła swoją działalność w Czechach w 2014 r, działamy już w 9 krajach i jesteśmy numerem jeden na rynku środkowoeuropejskim. Klienci nam ufają - i wiedzą, dlaczego.

Wciąż się rozwijamy

Po wielu latach doświadczeń w branży tonerów w 2014 roku uruchomiliśmy sklep internetowy TonerPartner w Ostrawie. W tym samym roku stworzyliśmy własną markę wkładów alternatywnych, a rok później rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną.

Przez Słowację nasze kroki prowadziły na Węgry (2018) i do Polski (2019). W 2020 roku rozszerzyliśmy się jednocześnie na dwa kraje – do Niemiec i Rumunii – a rok później dodaliśmy rynki chorwacki i austriacki. Na początku 2023 roku rozszerzyliśmy działalność o kolejny kraj, czyli Słowenię. Dziennie obsługujemy ponad 4 700 przesyłek, a liczba przesyłek wciąż rośnie.

 

map.png

 

Wraz z rozszerzeniem sklepów poszerzyliśmy również naszą ofertę. W 2019 roku do oryginalnych i kompatybilnych wkładów dodaliśmy drukarki, skanery oraz drukarki 3D. W 2020 roku przeszliśmy częściowy rebranding i wprowadziliśmy naszą maskotkę.

Jakość produktów i usług jest dla nas najważniejsza

W 2021 roku nasza oferta została rozszerzona o artykuły biurowe (artykuły papiernicze, segregatory itp.), sprzęt ochronny oraz testy antygenowe. Posiadamy również certyfikat ČSN EN ISO 9001, który jest gwarancją jakości naszych produktów:

shop-roku-2019-cz.svg

Zmieniliśmy kolory, ale jakość pozostała

W pierwszej połowie 2023 roku intensywnie pracowaliśmy nad szerokim rebrandingiem, który polegał na unowocześnieniu strony internetowej, logo, maskotki oraz opakowania. Rozszerzyliśmy naszą ofertę także o wiele nowych kategorii, dzięki czemu TonerPartner częściowo przekształcił się z specjalistycznego sklepu z wkładami do drukarek i akcesoriami w miejsce, w którym można znaleźć także produkty do domu, ogrodu lub nawet warsztatu.

 

new-logo.png

 

I co dalej?

Naszym celem jest zostać partnerem każdej wielkości firm jak i gospodarstw domowych w całej Europie, nie tylko w zakresie wkładów do drukarek, ale także w całej gamie innych branż, na czele z asortymentami dla domu, ogrodu, warsztatu itd. Od 2023 roku planujemy:

  • umocnić naszą pozycję na rynku Austriackim i Słoweńskim,
  • poszerzyć aktualny asortyment o nowe produkty niezbędne do funkcjonowania biura jak i gospodarstwa domowego (np. dodatkowy sprzęt, akcesoria itp.),
  • zwiększyć naszą ofertę do ponad 100 000 produktów, łącznie z wkładami, przy czym zdecydowana większość tego wzrostu wynika z nowych asortymentów, a nie z wkładów do drukarek,
  • zmniejszyć nasz ślad węglowy,
  • planujemy wynajem drukarek (Print as a Service).

A bardziej odległa przyszłość? Do 2025 roku chcemy rozszerzyć działalność na Włochy, Francję, kraje Beneluxu, Turcję, Bułgarię, Hiszpanię, Ukrainę i inne kraje Europy.

Masz pytanie?

Kliknij zielony przycisk „Masz pytanie?” w prawym dolnym rogu i spójrz na listę najczęściej zadawanych pytań lub skontaktuj się z nami pod adresem info@tonerpartner.pl

rocket.svg  Jesteśmy szybcy

98 % przesyłek wysyłamy w dniu złożenia zamówienia.

guarantee.svg  Gwarantuje jakość

Wierzymy w naszą markę TonerPartner PREMIUM. Dlatego udzielamy dożywotniej gwarancji oraz naprawimy uszkodzoną drukarkę.

cart.svg  Mamy szeroką ofertę

Posiadamy w ofercie ponad 10 000 modeli tonerów i tuszy. Oferujemy również inny asortyment, który możesz wykorzystać w swojej firmie oraz w domu, w ogrodzie lub na wakacjach. W ostatnim czasie postanowiliśmy radykalnie poszerzyć naszą ofertę, dzięki czemu obecnie można znaleźć w sumie ponad 58 000 produktów, w tym wkłady do drukarek. Tak, dobrze to przeczytałeś. Niedawno rozszerzyliśmy naszą ofertę o ponad 48 000 pozycji, które naszym zdaniem mogą Ci się przydać! 

smile.svg  Jesteśmy tu dla każdego

Wielkość twojej firmy czy domowego biura nie ma znaczenia. Pomagamy gospodarstwom domowym i również firmom z jedną drukarką. Dzięki naszej stale poszerzanej ofercie produktów mogą Państwo wybierać spośród około 10 000 produktów przeznaczonych nie tylko do drukowania w firmach czy gospodarstwach domowych. W ofercie znajdują się również produkty do ogrodu, wypoczynku itp. Krótko mówiąc, absolutnie każdy znajdzie coś dla siebie! Nie wahaj się z nami skontaktować.   

pen.svg  Inspirujemy - za pomocą ponad 190 artykułów

Nasze artykuły pomagają użytkownikom drukować taniej, samodzielnie naprawiać drukarkę czy dbać o higienę pracy. Czytelnicy znajdą w nich również różne praktyczne porady do biura czy domu.

form.svg  Reklamacje rozpatrujemy natychmiast

U nas nie czekasz na rozpatrzenie reklamacji. Wystarczy wypełnić formularz online - wkłady TonerPartner PREMIUM nie muszą być odsyłane, aby reklamacja została uznana. Nie dotyczy to jednak oryginalnych wkładów oraz innego asortymentu.