Sprzedaż zakończona

3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR
3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

Kod produktu

3408685

OEM

3F1ASXEU01K

Opinie o Tonerpartner.pl na Opineo.pl
ProducentXYZ
Punkty lojalnościowe203
Zarejestrowani użytkownicy mają darmowy transport.
Parametry techniczne

Opis i parametry

Drukarki 3D nie są już tylko kwestią produkcji specjalistycznej i laboratoriów technologicznych. Powoli zaczynają się rozprzestrzeniać w domach, warsztatach oraz małych i średnich firm, stając się bardzo użytecznym sprzętem.

Drukarka 3D 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR to świetny wybór nie tylko dla wszystkich entuzjastów nowoczesnej technologii, ale także dla majsterkowiczów i modelarzy. Za pomocą tego urządzenia możesz robić, co tylko chcesz - od dekoracji i biżuterii po zabawki i części zamienne.

Drukarka 3D 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR wykorzystuje technologię FDM, często określane jako FFF. Jest to najbardziej rozpowszechniona technologia drukowania 3D (w przypadku stacjonarnych drukarek 3D), która działa na zasadzie topienia materiału w postaci plastikowego sznurka, tak zwanego filamentu. Głowica drukująca drukarki następnie drukuje trójwymiarowy obiekt warstwa po warstwie na podstawie cyfrowego modelu 3D wprowadzonego przez komputer. Jest to najtańsza technologia drukowania 3D, co jest jednym z powodów jej rozpowszechnienia.

Materiał druku

Drukarka 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR używa filamentu następujących materiałów do wytwarzania obiektów 3D:

ABS

ABS jest szeroko stosowanym materiałem w technologii druku 3D FDM / FFF. Jest łatwy w obsłudze, odporny na niskie i wysokie temperatury, wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki swoim właściwościom nadaje się do produkcji funkcjonalnych prototypów oraz narzędzi i pomocy do powszechnego użytku.

PLA

Jest to bardzo popularny materiał w technologii druku 3D FDM / FFF. Jest wytwarzany ze skrobi kukurydzianej, skrobi ziemniaczanej lub trzciny cukrowej i jest w pełni biodegradowalny. Jego wadą jest tendencja do pochłaniania wilgoci powietrza, która wymaga suchego środowiska przechowywania. Produkty PLA są stałe, materiał nie skręca się podczas topienia i nie ma ryzyka deformacji fizycznego modelu 3D.

 

Stosunkowo młoda tajwańska marka XYZPrinting została założona dopiero w 2013 roku. Dzięki niedrogim stacjonarnym drukarkom 3D jest obecnie znana na całym świecie. Niedawno ten producent zaczął koncentrować się na profesjonalnych drukarkach 3D, a oprócz technologii FDM wprowadził także urządzenia wykorzystujące technologię drukowania SLS i DLP.

Kupując drukarki 3D 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR otrzymasz 203 punktów lojalnościowych, które możesz wykorzystać jako rabat przy następnym zakupie w naszym sklepie internetowym TonerPartner.

Czy wiesz, że zarejestrowani klienci mają bezpłatną wysyłkę na wszystkie zamówienia ze sklepu internetowego? Jeśli nie chcesz płacić za wysyłkę, możesz zarejestrować się w naszym e- sklepie TonerPartner. Lub złóż większe zamówienie. Bezpłatna wysyłka dla niezarejestrowanych klientów przy zakupie powyżej 250 PLN.

Parametry techniczne

 • Producent: XYZ
 • Interfejs: USB 2.0
 • Produkt: Drukarka 3D
 • Technologia druku 3D: FDM
 • Ilość kolorów (głowic drukujących): 1
 • Materiał do drukowania: ABS
 • Materiał do drukowania: PLA
 • Rozdzielczość druku: 0,1 mm
Nie potrafisz dać sobie rady? Pomożemy Ci.
Kinga Doradca w wyborze
Chcę się zapytać

Parametry techniczne produktu 3D tiskárna XYZ da Vinci 1.0 Pro 3v1 (Single extruder, Scaner, gravírování, USB, Wifi / Open source, ABS, PLA) - REPAIR

 • Producent: XYZ
 • Interfejs: USB 2.0
 • Produkt: Drukarka 3D
 • Technologia druku 3D: FDM
 • Ilość kolorów (głowic drukujących): 1
 • Materiał do drukowania: ABS
 • Materiał do drukowania: PLA
 • Rozdzielczość druku: 0,1 mm
Transport zawsze za darmoI na wszystko
Doręczenie na drugi dzieńJesteśmy naprawdę szybcy
Dożywotnia gwarancja na wkładyPo prostu wierzymy w nasze towary
Gwarancja na uszkodzenie drukarkiJeśli coś się stanie, zajmiemy się tym