Drukarki i skanery

Wybierz spośród ponad 330 modeli drukarek klasycznych i specjalistycznych, skanerów i urządzeń wielofunkcyjnych renomowanych producentów takich jak: HP, Canon, Brother, Epson, OKI, Konica Minolta, Xerox i inne. Naszym celem jest dostosowanie Oferty w jednym miejscu dla każdego użytkownika - do domu, biura i dla profesjonalnego drukowania.

Szukasz niedrogiej domowej drukarki wielofunkcyjnej?, profesjonalnej drukarki fotograficznej?, a może denerwuje Cię ręczne dodawanie dokumentów do skanera i szukasz szybkiego skanera z automatycznym podajnikiem dokumentów? Już nie szukaj, po prostu wybierz model z naszej Oferty .

Drukarka to dopiero początek. Z przyjemnością dostarczymy Ci również tonery i wkłady regenerowane, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Sprzedajemy oryginalne tonery do wszystkich drukarek z naszej Oferty. Jesteśmy specjalistami od taniego drukowania. Korzystanie z naszych zamiennych tonerów TonerPartner pozwala zaoszczędzić nawet ponad jedną trzecią kosztów drukowania.

Będziemy również Twoimi partnerami w dziedzinie druku domowego, biurowego i profesjonalnego. Jeśli nie wiesz, co wybrać, nasi eksperci chętnie Ci doradzą - skontaktuj się z nami.

Darmowy transport

dla zarejestrowanych klientów od 149zł

Dostawa w ciągu 48 godzin

Jesteśmy naprawdę szybcy

Masz z nami czas

Możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni

Nagrodzimy Cię

Za każdy zakup otrzymasz punkty lojalnościowe