Certyfikat ochrona środowiska

21. 7. 2021

21. lipca 2021, 18:00 | Toner Partner PL wspiera publiczne kampanie edukacyjne w zakresie ochrony środowiska z tego tytułu otrzymaliśmy Certyfikat.

Firma Ledum Kamara PL Sp. z o.o. wspiera prowadzenie publicznych kampanii edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska realizowane przez firmę Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A. i Biosystem Elektrorecykling S.A. z tego tytułu otrzymaliśmy Certyfikat Realizacji Publicznych Kampanii Edukacyjnych w zakresie Ochrony Środowiska.

„WŁĄCZ ECO WYOBRAŹNIĘ” jest kompleksową i długofalową kampanią informacyjno-edukacyjną o tematyce związanej z racjonalną gospodarką odpadami, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych, zbiórki i recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii i akumulatorów.

Głównym celem działań podejmowanych w ramach kampanii jest kształtowanie proekologicznych nawyków i zachowań związanych z pozbywaniem się zużytych i niepotrzebnych przedmiotów, które powstają w gospodarstwach domowych, firmach, instytucjach czy placówkach handlowych.

ledum-kamara-pl-(2).jpg
Bądź jako pierwszy
Najnowsze informacje o nowościach i promocjach bezpośrednio na Twój e-mail.

Podobne artykuły

Zużyte tonery i co dalej? czyli Jak recyklingować tonery

Segregacja odpadów jest dla większości z nas czymś zupełnie naturalnym. O ile należysz do grona osób, którym zależy na środowisku...

24. 4. 2019  Przeczytaj cały artykuł »

Papier w biurze: Jak zmniejszyć jego zużycie i prawidłowo recyklingować

Czy te ogromne ilości papieru w koszach w naszych biurach naprawdę są odpadkami, których nie można już wykorzystać? Jak maksymalnie...

22. 7. 2019  Przeczytaj cały artykuł »

Transport od 13.90 zł

do paczkomatu

Dostawa w ciągu 48 godzin

Jesteśmy naprawdę szybcy

Masz z nami czas

Możesz zwrócić towar w ciągu 30 dni

Nagrodzimy Cię

Za każdy zakup otrzymasz punkty lojalnościowe